Profile

Cover photo
edra hoxha
Attends universiteti bujqesor i tiranes
Lives in tirana
1 follower|217,273 views
About
Story
Introduction
JETA ESHTE E BUKUR......JETOJE..........
JETA ESHTE E VESHTIRE,,,PERBALLOJE,,,


DHIMBJA E FISNIKERON NJERIUN 
SEPSE I ZBUT SHPIRTIN 
DHE I JEP KUPTIM PERPJEKJEVE TE TIJ...


DHIMBJA E ZBUT TRAGJIZMIN E VDEKJES 
SE NA NDIHMON TE KERKOJME
GJATE GJITHE JETES
MISTERIN E TE PANJOHURAVE...........EDHE ATJE KU MENDJOME SE KA VDEKJE,
AJO ESHTE VET JETA QE S'VDES KURRE
DHE QE KONKRETIZOHET ME LUMIN QE BURON
PER TE BERE UDHETIMIN E TIJ SHEKULLOR,,,,,
Education
  • universiteti bujqesor i tiranes
    present
  • adem vrapi
Basic Information
Gender
Female
Other names
ejza
Work
Occupation
school
Employment
  • school, present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
tirana
Previously
fier
Links
Links