Profile

Cover photo
Civelek Yapı İnşaat
Works at Civelek İnşaat ve Yapı Malz. İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.
Lives in Elazığ
1,642 views
About
Story
Introduction
Firmamız 1983 yılında Elazığ merkezde CİVELEK TİCARET adı ile kurulmuştur. 1985 ve 1986 yıllarında boya sektörüne yeni giren BİTLİS HOLDİNG 'e bağlı POLİSAN KİMYA SAN. TİC. A.Ş. ile tanışmış ve toptancı bölge bayiliğini alarak dağıtımına başlamıştır. Kısa sürede iyi bir başarı yakalayan firmamız polisan boya bayileri arasında Türkiye birinciliği, ikinciliği ve üçüncülüğünü yakalamış ve daima ilk on içinde yer almıştır.

Firmamız 1996 yılında şirketleşerek 500.000,00 YTL sermaye ile CİVELEK İNŞAAT ve YAPI MALZEMELERİ İML. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ‘ni kurmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürün portföyüne; birçok ulusal firmanın ürünlerini de ekleyerek pazarlama ağını ve yapısını genişletmiştir.

Şirketimiz bu ürünleri portföyüne katmasıyla zamanla stok ve teşhir açısından yer sıkıntısı hasıl olmuş ve bu sıkıntıyı gidermek amacıyla Elazığ – Malatya karayolu üzerinde şehir merkezine 5Km mesafede 1500m2 si teşhir amaçlı geri kalanı ise büro ve depo olarak kullanılmak üzere toplam 7000m2 kapalı alandan oluşan büyük bir mağaza inşa etmiştir. Ayrıca 4500m2 açık stok alanı bulunmaktadır. Şirketimizin şu anki sermayesi 4.000.000,00.YTL dir.

Şu an; mevcut potansiyelimizi değerlendirmek, satışını yaptığımız ürünlerin yanına prestijli yeni ürünler katmak, hizmette daima kaliteyi sunmak, öncelikli hedefimizdir.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Elazığ
Previously
Elazığ
Work
Employment
  • Civelek İnşaat ve Yapı Malz. İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.
    present
  • Civelek İnşaat ve Yapı Malz. İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.